Ogrody i Pergole

Pergole NUUN

Żyjąc w zgodzie z naturą stwórzmy sobie dom ze strefą wypoczynku i relaksu klasy Premium, tak aby przestrzeń była komfortowa i funkcjonalna.. Pergola NUUN pozwoli stworzyć letni salon, gdzie będzie można „głębiej odetchnąć” niezależnie od pogody.

Dach pergoli tworzą aluminiowe lamele, które można ustawiać pod dowolnym kątem od 0° do 110°. Całość złożonego dachu jest uszczelniona i wyposażona w boczne odprowadzenie wody.

Do pergoli można zainstalować oświetlenie liniowe LED, rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe lub szklane drzwi przesuwne. Zainstalowanie czujnika deszczowego i temperaturowego oraz promiennika ciepła dodatkowo poprawi komfort obsług i pergoli. Pergola występuje w wersji przyściennej, wolnostojącej oraz podwieszonej.

Dzięki rozwiązaniom modułowym oraz w zależności od specyfiki obiektu pergole mogą być montowane jako pergole tarasowe przy ścianie budynku lub jako wolnostojące pergole ogrodowe. Te ostatnie to niezależne obiekty małej architektury, dzięki którym podnosimy funkcjonalność naszych ogrodów oraz działek rekreacyjnych. Pergola NUUN Premium to rozwiązanie dopasowane zarówno do nowoczesnej realizacji, jak i tradycyjnego projektu domu. To całoroczny, trwały system zabudowy zabezpieczający przed słońcem, deszczem i śniegiem. Lekka i estetyczna modułowa konstrukcja z obrotowymi lamelami dachowymi jest nowoczesnym rozwiązaniem zabudowy wolno-stojącej, tarasowej czy ogrodowej.

Dzięki pergoli zyskujesz dodatkową przestrzeń przez cały rok. Pergola NUUN Premium to nowoczesne zadaszenie tarasu, charakteryzujące się wysoką estetyką i funkcjonalnością. Szeroka gama elementów dodatkowych: moskitiery, rolety zip screen, drzwi przesuwne, oświetlenie, nagłośnienie czy też niezależne ogrzewanie zapewniają komfort użytkowania. Pergola NUUN Premium to system bioklimatycznej pergoli, który doskonale wpisuje się w oczekiwania współczesnej architektury mieszkaniowej i użytkowej. Starannie zaprojektowane konstrukcje są odpowiedzią na najświeższe architektoniczne trendy dominujące w zewnętrznych przestrzeniach. Pergola NUUN Premium charakteryzuje się budową modułową, dzięki której możemy zrealizować nawet najbardziej śmiałe projekty sprawiając, że Państwa pergola na taras będzie funkcjonalna, elegancka, a co najważniejsze dopasowana do Państwa indywidualnych potrzeb.