Ogrody i Pergole

Firma 4Tech

Od projektu
aż po montaż

Rozwiązania
szyte na miarę

.

Doświadczenie
i nowoczesność

O nas

4 Tech Sp. z o.o. jest producentem stolarki aluminiowej i PVC. Produkujemy wysokiej jakości okna i drzwi, ogrody zimowe całoroczne, fasady aluminiowe, a także szklane ścianki wewnętrzne. Współpracujemy z prywatnymi inwestorami, projektantami oraz dystrybutorami z Polski i innych krajów Europy. Nasz produkt jest czymś więcej niż tylko elementem wyposażenia domu – to efekt wysokiej jakości materiałów oraz niepowtarzalnego designu. Opierając się na fachowym doradztwie i nowoczesnych rozwiązaniach technicznych, tworzymy dla Klientów indywidualne projekty, zgodne z ich oczekiwaniami. Kompleksowa oferta, jakość kontrolowana na każdym etapie produkcji oraz montaż wykonany przez doświadczoną ekipę to gwarancja sukcesu.

Oferujemy

Stolarka PVC

Deceuninck jest jednym z wiodących europejskich producentów wysokiej jakości systemów profili PVC do stolarki otworowej. Naszym szlagierowym profilem jest Elegant.
Nowoczesny, elegancki I wysoce energooszczędny profil okienno – drzwiowy PVC o wyglądzie aluminium. Jest to doskonale przemyślany system, ukierunkowany zarówno na parametry techniczne, design, jak i innowacyjność produktu. Minimalistyczne i geometryczne kształty wyznaczają nowe trendy w stylistyce.
System ELEGANT posiada bardzo wysokie właściwości termoizolacyjne i spełnia wszelkie, obowiązujące wymagania w budownictwie energooszczędnym i pasywnym.
Deceunninck Elegant został doceniony za innowacyjny i nowatorski wygląd, za co otrzymał dwie prestiżowe nagrody – German Design Award i Reddot Design Award.

Stolarka Aluminiowa

4Tech oferuje rozwiązania nadające inwestycją lekki i elegancki wygląd, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej trwałości i odporności. Systemy aluminiowe doskonale znoszą najtrudniejsze warunki zewnętrzne. Konstrukcje są odporne na wilgoć, zmiany temperatur czy uszkodzenia mechaniczne.
Genesis to najnowocześniejszy system trójkomorowych w naszej ofercie o najlepszych parametrach cieplnych, przeznaczony do budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Konstrukcje Genesis spełniają normy obowiązujące od 2021 r. (Uw < 0,9 W/m2K).
W systemie zastosowano nowoczesne materiały izolacyjne, będące nowością na rynku. Obok klasycznej uszczelki centralnej zaprojektowano dodatkową uszczelkę termiczną, dzięki czemu uzyskano bardzo wysoką szczelność okien (infiltracja powietrza, wodoszczelność. System okienno-drzwiowy Genesis ustanawia nowy standard izolacyjności okien, przy zachowaniu najwyższej ergonomii użytkowania oraz nowoczesnego wyglądu i estetyki.

Drzwi zewnętrzne

Firma 4Tech oferuje drzwi zewnętrzne na indywidualne zamówienie. Drzwi wejściowe są wizytówką domu, a produkowane przez nas produkty trafiają nawet w najbardziej wyszukane gusta. Nasze drzwi idealnie dostosowują się do różnych projektów, podnosząc ich prestiż. Mogą być w całości przeszklone, a także w opcji pełnego wypełnienia panelem w różnorodnych wersjach. Różnią się one doborem materiałów oraz aplikacjami i wzorami. Istnieje możliwość zastosowania ornamentów w zależności od upodobań klientów. Z uwagi na różnorodność rozwiązań – nasze produkty znajdują szerokie zastosowanie – zarówno w domach, firmach, jak również obiektach użyteczności publicznej.

Systemy podnoszono-przesuwne

Najczęściej wybieranym wariantem drzwi tarasowych jest system podnoszono – przesuwny (HS) w opcji aluminiowej Aliplast Ultraglide. Umożliwia on konstruowanie bardzo dużych przeszkleń, co zapewnia doskonałe doświetlenie wnętrz oraz ułatwia ich aranżację, zachowując jednocześnie stabilność, funkcjonalność i lekkość konstrukcji.

Dzięki swoim parametrom możliwe jest tworzenie ponadgabarytowych konstrukcji ze skrzydłem przesuwnym o wadze do 400kg. Pomimo tego, obsługa nie wymaga użycia dużej siły, a płynna i cicha praca jest efektem zastosowania bardzo wytrzymałych okuć.

Istotną zaletą systemu HS jest niski próg, niemal całkowicie zlicowaną z podłogą.

Systemy fasadowe

Szklane domy przestały już być wytworem fantazji i niemożliwym do spełnienia marzeniem. Współczesne wizje budynków mieszkalnych typu stodoła coraz częściej uwzględniają fasady aluminiowo-szklane, które stały się popularnym trendem w budownictwie. Przystosowane dla domu systemy fasadowe są zaprojektowane w taki sposób, aby spełniać wszelkie wymagania, zarówno te estetyczne, jak i funkcjonalne. Poprzez zastosowanie pakietów trzyszybowych, nie tylko chronią przed utratą energii cieplnej zimą, ale także pozwalają na jej pasywne pozyskiwanie z promieni słonecznych w okresie jesienno-zimowym. Jest to zatem doskonałe rozwiązanie skierowane do budownictwa energooszczędnego oraz pasywnego.